چند روز قبل برای چندمین بار در نشست های پرورش افکار شرکت کردم. این نشست ها واقعا به من روحیه میدن و باعث می شن در مسیر اهدافم مصمم تر پیش برم. سخنران این بار آقای امیر شریفی بود. این انسان انرژی مثبت کامله. هم خودش و هم همسرش. 

صحبت هاش خیلی جالبه. انسان زمانی می تونه از صحبت های دیگران بهره ببره که دو مرحله رو طی کنه. اول اینکه شخص گوینده رو قبول داشته باشه و دوم اینکه ظرف وجودی خودش را از تمام اتفاقات گذشته و خضعبلاتی که در افکارش نهفته هست خالی کنه. به قول معروف باید فنجانت خالی باشه. 

بنظر من برای اینکه متوجه بشی که آیا شخص گوینده برات قابل قبوله یا نه، کافیه 15 دقیقه اول سخنرانی را کامل به صحبتهاش گوش بدی. انوقت می تونی تصمیم بگیری که آیا میتونی بهش اعتماد کنی یا نه. 

امیر شریفی بحثش را با توحید شروع کرد. این خیلی برام جالب بود که یک آقایی با این سن و سال کم این قدر زیبا به خداوند و مبحث توحید رسیده باشه. ایشون تمام موقعیت های خوب زندگیش رو مرهون توحید و یکتایی خداوند بود. 

البته ناگفته نمانه که تمام اتفاقات خوبی هم که برای من تا این لحظه حاصل شده بخاطر انرژی مثبتیه که همیشه داشتم و دارم. شاید یه بره هایی پیش اومده باشه که با آدم هایی مواجه شدم که تماما انرژی منفی بودن و باعث افول انرژی من شدن، اما باز به لطف پروردگار تونستم از این سدها عبور کنم و به اهداف والای خودم بپردازم.

خدای مهربانم؛ عاشقتم بیشتر از هر چیز و هر کسی.

به شما دوستان گلم هم پیشنهاد می کنم در این کلاسها شرکت کنید.

آقای امیر شریفی:

امیر شریفی

 

 

پرورش افکار