صبا
صفحه اصلی آرشیو وبلاگ ارتباط آر اس اس
منجی بشر

آنطور که هستی باش ...

صداقت موثرترین تیری است که به قلب هدف می نشیند ...

هدفت را با نقشه های جورواجور آلوده مکن ...

خودت باش ...

افتاده باش ... نه ذلیل ...

شوخ باش ... نه مسخره ...

آزاده باش ... نه ساده ...

از خود ... راضی باش ... نه از خود راضی ...

صبور باش ... نه در کمین ...

آنوقت خواهی دید که کلید را در دست خود خواهی داشت !!!

تنها دو گروه نمی توانند افکار خود را تغییر دهند :

دیوانگان تیمارستان! و مردگان گورستان ! (وین دایر)

nice-life
      

امروز؛ من افکارم را روی خواسته هایی متمرکز می کنم. هم اکنون زندگی ام را آنگونه که دوست دارم خلق می کنم. من خالق زندگی ام هستم...

امروز؛ با اطمینان قلبی در راه رسیدن به آرزوهایم قدم بر می دارم و ایمان دارم تمام آرزوهایم به عالیترین شکل به واقعیت می پیوندند ...

شعار امروز : "هر آنچه را بپذیری می توانی تغییرش دهی (قانون سوم کارما؛ فروتنی)"

خداوندا سپاسگزارم

sss
      

 

طبق قانون فیزیک قرار دادن یک آهن در میدان مغناطیسی، پس از مدت کوتاهی آنرا به "آهنرُبا" تبدیل می‌کند!
حال قراردادن یک ذهن در میدان مغناطیسی بدبختی، می شود بدبختی رُبا.
و قرار دادن در میدان مغناطیسی خوشبختی، می‌شود خوشبختی رُبا.
هرچه را که می‌بینید، 
هرآنچه را که می‌شنوید،
و هر حرفی که می‌زنید،
همه دارای انرژی  هستند
و ذهن شما را همانرُبا می‌کنند!

positive
      

بابت هر آنچه که دارم سپاسگزارم، می دانم که شکرگزاری نعمت های بیشتری را بسویم جاری می کند و هم اکنون احساس شادی را از خود ساطع می کنم تا بصورت تجارب زندگی بسوی من بازگردند.

هیچ چیز از خارج حاصل نمی شود، همه تجارب زندگی ام حاصل افکار و احساس درونی ام هستند.

Thanksgiving
      

چند روز قبل برای چندمین بار در نشست های پرورش افکار شرکت کردم. این نشست ها واقعا به من روحیه میدن و باعث می شن در مسیر اهدافم مصمم تر پیش برم. سخنران این بار آقای امیر شریفی بود. این انسان انرژی مثبت کامله. هم خودش و هم همسرش. 

صحبت هاش خیلی جالبه. انسان زمانی می تونه از صحبت های دیگران بهره ببره که دو مرحله رو طی کنه. اول اینکه شخص گوینده رو قبول داشته باشه و دوم اینکه ظرف وجودی خودش را از تمام اتفاقات گذشته و خضعبلاتی که در افکارش نهفته هست خالی کنه. به قول معروف باید فنجانت خالی باشه. 

بنظر من برای اینکه متوجه بشی که آیا شخص گوینده برات قابل قبوله یا نه، کافیه 15 دقیقه اول سخنرانی را کامل به صحبتهاش گوش بدی. انوقت می تونی تصمیم بگیری که آیا میتونی بهش اعتماد کنی یا نه. 

امیر شریفی بحثش را با توحید شروع کرد. این خیلی برام جالب بود که یک آقایی با این سن و سال کم این قدر زیبا به خداوند و مبحث توحید رسیده باشه. ایشون تمام موقعیت های خوب زندگیش رو مرهون توحید و یکتایی خداوند بود. 

البته ناگفته نمانه که تمام اتفاقات خوبی هم که برای من تا این لحظه حاصل شده بخاطر انرژی مثبتیه که همیشه داشتم و دارم. شاید یه بره هایی پیش اومده باشه که با آدم هایی مواجه شدم که تماما انرژی منفی بودن و باعث افول انرژی من شدن، اما باز به لطف پروردگار تونستم از این سدها عبور کنم و به اهداف والای خودم بپردازم.

خدای مهربانم؛ عاشقتم بیشتر از هر چیز و هر کسی.

به شما دوستان گلم هم پیشنهاد می کنم در این کلاسها شرکت کنید.

آقای امیر شریفی:

امیر شریفی

 

 

پرورش افکار

 

 
      
<      1   2   3   4   5   >>   >


پیامهای عمومی ارسال شده

+ یادمان باشد اگر خاطرمان تنها ماند طلب عشق زهر بی سرو پایی نکنیم / یادمان باشد اگر حال خوشی دست بداد جز برای فرج یار دعایی نکنیم .+ رَبَّ شَهْرِ رَمَضانَ الَّذی اَنْزَلْتَ فیهِ الْقُرْآنَ، وَافْتَرَضْتَ على عِبادِکَ فیهِ الصِّیامَ، صَلِّ عَلى مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد، وَارْزُقْنی حَجَّ بَیْتِکَ الْحَرامِ فی عامی هذا وَفی کُلِّ عام، وَاغْفِرْ لی تِلْکَ الذُّنُوبَ الْعِظامَ، فَاِنَّهُ لا یَغْفِرُها غَیْرُکَ یا رَحْمنُ یا عَلی التماس دعا