صبا
صفحه اصلی آرشیو وبلاگ ارتباط آر اس اس
منجی بشر

پنجمین نمایشگاه بین المللی صنعت حمل و نقل

china

 

برتر
      

 

اختتامیه همایش ژیوماتیک 1396

3

27 اردیبهشت 1396
      

برگزاری work shop تحت عنوان مدیریت بحران و SDI 

ارایه دهندگان :

نیما قاسملو، ریحانه سعیدی، زهرا رضایی، نیره اسماعیلی

با حضور دکتر جعفری سلیم و دکتر نانکلی

مدیریت بحران

 

انتخاب work shop مذکور به عنوان کارگاه برتر 

برتر

26 اردیبهشت 1396
      

ارایه ژیوپورتال ملی تحت بستر SDI

ریحانه سعیدی

 

حضور جناب دکتر رونالد اشتنگل از دانشگاه bsf swissssphoto آلمان

دکتر رونالد

25 اردیبهشت 1396
      

گاه و بی گاه سراغ کتابهای متفاوتی می روم. کتابهایی که با روحیاتم ناسازگار باشد. سازگاری بیش از حد هم ملال آور است. قانون بی نظمی، این حکم را ثابت می کند. حدود 6 سال پیش با کتاب "بیشعوری"  یا همان A**holism اثر خاویر کرمنت آشنا شدم و بر خلاف تصور ناصحیح دوستانم بابت عنوان این کتاب، اان را به خیلی ها هدیه دادم. تا به امروز سعی کردم در دفعات متمادی این کتاب را مطالعه کنم و موفق شدم تکرار آن را به 5 برسانم.

شاید در ابتدا به نظر بیاید که این قبیل نوشته های روانشناختی مختص همان گروه روانشناسان است. اما صرفا این جمله ناصحیح می باشد. همانگونه که ما در هنگام بیماری جسمی به پزشک مراجعه می کنیم، بیماری روحی نیز نیازمند درمان و مراجعه به پزشک مربوطه است.

مهمترین آیکون در این مورد، شناخت معزل یا مساله می باشد. علاوه بر مراجعه به پزشک روانشناس می توان با مراجعه به کتابهایی از این دست به شناخت مساله پرداخت. 

این مبحث در زندگی شخصی بنده اتفاق افتاده و مراجعه به اینگونه کتاب ها و همچنین بحث و بررسی و مشاوره با اساتید مربوطه توانسته است به طور خاص در حل مساله کمک شایان توجهی داشته باشد.

کسانی که به مطالعه این فرمت از کتاب ها می پردازند در اصل در پی یک حال خوب و یک زندگی متفاوت هستند. در اولین دوره مطالعه ام  یعنی همان 6 سال قبل با خواندن این کتاب تغییر شگرفی در احوالم رخ نداد.

خواندن مطالبی از این دست، به صورت موقت حال خوشی را در ما ایجاد می‌کند، اما معمولاً‌ تغییر خاصی ایجاد نمی‌کند و صرفاً نام جدیدی برای یک الگوی رفتاری قدیمی خلق می‌کند. این الگوی رفتار قدیمی مختص کشور یا مردم سرزمینمان نمی شود بلکه مختص آدمیست.

اما اکنون در موارد بسیاری همراه و هم پای من بوده است...

دوستان بزرگوار! مطالعه این کتاب را به شما پیشنهاد می کنم...تبسم

لینک دانلود رایگان کتاب بی شعوری اثر خاویر کرمنت : 

http://www.artavil.ir/download/page/2801

      
<      1   2   3   4   5   >>   >


پیامهای عمومی ارسال شده

+ یادمان باشد اگر خاطرمان تنها ماند طلب عشق زهر بی سرو پایی نکنیم / یادمان باشد اگر حال خوشی دست بداد جز برای فرج یار دعایی نکنیم .+ رَبَّ شَهْرِ رَمَضانَ الَّذی اَنْزَلْتَ فیهِ الْقُرْآنَ، وَافْتَرَضْتَ على عِبادِکَ فیهِ الصِّیامَ، صَلِّ عَلى مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد، وَارْزُقْنی حَجَّ بَیْتِکَ الْحَرامِ فی عامی هذا وَفی کُلِّ عام، وَاغْفِرْ لی تِلْکَ الذُّنُوبَ الْعِظامَ، فَاِنَّهُ لا یَغْفِرُها غَیْرُکَ یا رَحْمنُ یا عَلی التماس دعا